Yhteys Yhteys Yhteys

Yhteys

VMSV - yhteystiedot

Yhteystiedot

Asiakaspalvelu

Puh: 029 170 7170

Käyntiosoite, Kuopio

Microkatu 1, 70211 Kuopio (M-osa, 2. krs)

Käyntiosoite, Jyväskylä

Kankitie 4, 40320 Jyväskylä

Huoltohalli, varaosien toimitus

Yrittäjäntie 1, 73200 Varpaisjärvi

Henkilöstön yhteystiedot löytyvät lomakkeen jälkeen.

Lähetä tarjouspyyntö

Postiosoite

Varpaisjärven Maansiirto ja Vesitekniikka Oy
PL 1199, 70211 Kuopio

Sähköiset ostolaskut

Verkkolaskuosoite: FI3955010320012605
Operaattori: OKOYFIHH

Paperiset ostolaskut

Varpaisjärven Maansiirto ja Vesitekniikka Oy
Ostolaskut 13646G, PL 10
57090 VISMA SCAN

Y-tunnus

1495607-0

  • * -merkatut kentät ovat pakollisia


  • Ari Huusko
    Ari Huusko

    Toimitusjohtaja

    040 822 8834
    ari.huusko@vmsv.fi

  • Jorma Tuovinen
    Jorma Tuovinen

    Operatiivinen johtaja

    0400 373 361
    jorma.tuovinen@vmsv.fi

  • Tanja Tikkanen
    Tanja Tikkanen

    Toimistoinsinööri

    040 512 1434
    tanja.tikkanen@vmsv.fi

  • Kimmo Kytö
    Kimmo Kytö

    Työmaapäällikkö

    040 765 1620
    kimmo.kyto@vmsv.fi

  • Jorma Heiskanen
    Jorma Heiskanen

    Sähkötöiden johtaja

    044 755 2765

  • Veli-Matti Heinänen
    Veli-Matti Heinänen

    Työnjohtaja, kunnossapito

    050 454 5907
    veli-matti.heinanen@vmsv.fi

  • Jouni Räsänen
    Jouni Räsänen

    Työnjohtaja, kunnossapito

    050 608 36
    jouni.rasanen@vmsv.fi

  • Timo Pekkarinen
    Timo Pekkarinen

    Työnjohtaja

    050 477 3954
    timo.pekkarinen@vmsv.fi

     

  • Juha Hakkarainen
    Juha Hakkarainen

    Huoltovastaava

    040 138 8036
    juha.hakkarainen@vmsv.fi

  • Siiri Varjola
    Siiri Varjola

    Viestinnän asiantuntija

    050 430 5677 
    siiri.varjola@vmsv.fi